| 最高圧力 | 6MPa - 10MPa |
|---|---|
| 糸の指定 | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| 接続タイプ | ねじ込み、フランジ付き |
| 名前 | 密閉サイト グラス |
| デザイン | シールに金属をかぶせるガラス |
| 最大圧力 | 6MPa - 10MPa |
|---|---|
| 材料 | ボロシリケートガラス |
| 化学 耐性 | すごい |
| 接続タイプ | 糸状またはフラングス状 |
| デザイン | シールに金属をかぶせるガラス |
| 最高圧力 | 6MPa - 10MPa |
|---|---|
| デザイン | シールに金属をかぶせるガラス |
| 名前 | 密閉サイト グラス |
| 材料 | 鋼鉄1215 |
| 接続タイプ | ねじ込み、フランジ付き |
| 名前 | 密閉サイト グラス |
|---|---|
| デザイン | シールに金属をかぶせるガラス |
| 糸の指定 | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| 最高圧力 | 6MPa - 10MPa |
| 材料 | 鋼鉄1215 |
| 最高圧力 | 6MPa - 10MPa |
|---|---|
| 接続タイプ | ねじ込み、フランジ付き |
| デザイン | シールに金属をかぶせるガラス |
| 材料 | 鋼鉄1215 |
| 名前 | 密閉サイト グラス |
| 接続タイプ | ねじ込み、フランジ付き |
|---|---|
| デザイン | シールに金属をかぶせるガラス |
| 名前 | 密閉サイト グラス |
| 糸の指定 | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| 材料 | 鋼鉄1215 |
| Features | Hermetically Sealed |
|---|---|
| High Sealing Performance | 8MPa Does Not Leak |
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Corrosion Resistance | High |
| Max Operating Temperature | 150°C |
| Rohs Compliant | Yes |
|---|---|
| Glass | Coring 9013 |
| Pin | 4J50 ALLOY |
| Mechanicalstrength | High Tensile And Compressive Strength |
| Leak Test | Less Than 1X10^-8 Mbr.l/s AT 1 ATM. |
| Hermeticity | 1x10^-8 Atm Cc/sec He |
|---|---|
| Number Of Pins | 1 |
| Insulation Resistance | 10^14 Ohms |
| Body | 304 STAINLESS STEEL |
| Manufacturer | SSCore |
| Temperature Range | -40°C To +150°C |
|---|---|
| High Voltage Resistance | ≥2000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
| Glass Materials | ELAN #48 |
| Tab Materials | SPC |
| Tab Number | 2 |