| 表面処理 | 無電解ニッケルめっき |
|---|---|
| 温度範囲 | -70°Cから300°C |
| 取付タイプ | 端末固定ボルト |
| 定格電圧 | 600V |
| 材料 | 45スチール |
| Dimensions | Length: 26mm, Diameter: 16mm |
|---|---|
| Application | Electrical Feedthrough In Hermetic Environments |
| Insulation Material | Glass |
| Mounting Options | Flange, Threaded, Or Weldable |
| Operating Temperature | -165°C To 85°C |
| Mounting Style | Through Hole |
|---|---|
| Voltage Rating | 500 V |
| Pressurerating | Up To 5000 Psi |
| Operatingtemperaturerange | -55°C To 200°C |
| Terminal Type | Single Seal |
| 材料 | 45鋼鉄 |
|---|---|
| 色 | シルバー |
| 電圧評価 | 12V-540V |
| 温度範囲 | -70℃への300℃ |
| 現在の評価 | 30A |
| 表面処理 | Electrolessニッケル |
|---|---|
| 温度範囲 | -70℃への300℃ |
| 材料 | 45鋼鉄 |
| 電圧評価 | 12V-540V |
| 圧力範囲 | 5Mpa |
| 適用する | 産業 |
|---|---|
| 現在の評価 | 30A |
| 表面処理 | Electrolessニッケル |
| 電圧評価 | 12V-540V |
| 温度範囲 | -70℃への300℃ |
| 電圧評価 | 220V - 600V |
|---|---|
| 動作温度 | -70°Cへの+300°C |
| 表面処理 | Electrolessニッケル |
| 材料 | 45鋼鉄 |
| 絶縁材 | ガラス |
| 材料 | 45鋼鉄 |
|---|---|
| 現在の評価 | 100A - 300A |
| 表面処理 | Electrolessニッケル |
| コネクタ スタイル | 取付けねじ |
| 電圧評価 | 220V - 600V |
| コネクタ スタイル | 取付けねじ |
|---|---|
| 材料 | 45鋼鉄 |
| 現在の評価 | 100A - 300A |
| 電圧評価 | 220V - 600V |
| 表面処理 | Electrolessニッケル |
| Manufacturer | SSCore |
|---|---|
| Core Column | M4 |
| Leakage Rate | 1x10^-9 Cc/sec |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Connector Size | 1/4 Inch |