| Current Rating | 10A |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Rubber Materilas | SICLICONE RUBBER |
| High Sealing Performance | 4MPa Does Not Leak |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Insulating Property | 500MΩ@500VDC |
|---|---|
| Working Temperature | -40vC ~ +150vC |
| Number Of Poles | 5 |
| High Sealing Performance | 4MPa Does Not Leak |
| Wire Range | 22-10 AWG |
| 電圧 | 220V |
|---|---|
| 接続 | スクロール |
| 絶縁性 | 1000MΩ |
| 流動 | 30A-300A |
| 表面処理 | 無電解ニッケルめっき |
| Connection | Screw |
|---|---|
| Flammability Rating | UL94V-0 |
| Ul Recognized | Yes |
| Number Of Poles | 5 |
| Dimensions | 6.2mm X 42.5mm X 42.5mm |
| High Voltage Resistance | ≥5000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
|---|---|
| Maximum Current | 300A |
| Rated Voltage | 600V |
| Dimensions | 6.2mm X 42.5mm X 42.5mm |
| Insulating Property | 2000MΩ |
| 作業温度 | -40°C ~ + 150°C |
|---|---|
| 最大電流 | 25-30A |
| タブ | SPCC (ニッケル付,2〜5mm) |
| ピン | SUH446 ステンレス鋼 |
| 断熱抵抗 | 1000MΩ @ 1000VDC |
| Insulator Resistance | 2000MΩ@500VDC |
|---|---|
| Insulating Property | 5000MΩ |
| Certifications | CE, RoHS |
| Working Temperature | -40vC ~ +150vC |
| Termination Type | Screw |
| Features | High Temperature Resistance |
|---|---|
| Working Current | 70A MAX |
| Flame Resistance | UL94V-0 |
| Dielectric Strength | 1500V AC |
| Current Rating | Up To 50A |
| 高い絶縁材の性能 | 500VDCの静止試験、10000MΩより大きい絶縁材 |
|---|---|
| 高いシール性能 | 4MPaは漏らない |
| 高耐電圧 | ≥5000VACの漏出現在の≤0.5mA |
| 耐食性 | またはそれ以上に8のレベルに達することができる塩スプレー標準的なGB/T2423.17を参照しなさい、 |
| さまざまな冷却剤および冷却するオイルに対して抵抗力がある | R114a、R410a、R22および二酸化炭素の冷却剤 |