| Washer 4 Material | BRASS |
|---|---|
| High Voltage Resistance | ≥2000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
| Standardscompliance | ROHS |
| Pin Material | C45 |
| Nut Material | BRASS |
| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Number Of Poles | 5 |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Terminal Style | Screw Clamp |
| Type | Terminal Plate |
| 電圧 | 220V |
|---|---|
| 適用する | 電気機器 |
| 絶縁性 | 5000MΩ |
| 表面処理 | 無電解ニッケルめっき |
| 接続 | スクロール |
| 電圧 | 220V |
|---|---|
| 適用する | 電気機器 |
| 接続 | スクロール |
| 表面処理 | 無電解ニッケルめっき |
| 絶縁性 | 5000MΩ |
| 表面処理 | 無電解ニッケルめっき |
|---|---|
| 電圧 | 220V |
| 適用する | 電気機器 |
| 流動 | 30A-300A |
| 接続 | スクロール |
| 表面処理 | 無電解ニッケルめっき |
|---|---|
| 電圧 | 220V |
| 流動 | 61A |
| 絶縁性 | 1000MΩ |
| 適用する | 電気機器 |
| Surface | Smooth |
|---|---|
| Terminal Style | Screw Clamp |
| Flammability Rating | UL94V-0 |
| Mounting Type | Screw |
| Wire Range | 14-4 AWG |
| 絶縁性 | 500MΩ@500VDC |
|---|---|
| 最大電流 | 300A |
| 色 | シルバー |
| 高耐電圧 | ≥5000VACの漏出現在の≤0.5mA |
| 作業温度 | -40vC ~ +150vC |
| Insulating Property | 2000MΩ |
|---|---|
| Surface | Smooth |
| Wire Range | 22-10 AWG |
| Dimensions | 6.2mm X 42.5mm X 42.5mm |
| Maximum Current | 300A |
| High Voltage Resistance | ≥4000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
|---|---|
| Current | 61A |
| Flammability Rating | UL94V-0 |
| Current Rating | 30A |
| Usage | Electrical Connection |